sobota 11. září 2010

..byla jsem přizvána do hry :-) ........

Moc děkuji Ditušce http://u-ditus.blogspot.com/
               a Jarce http://redneval-redneval.blogspot.com/  za pozvání do hry :-)


Pravidla hry:

1. Uvést, kdo Tě do hry pozval.
2. Vyjmenovat 10 věcí, které máš rád.
3. Prostřednictvím komentáře pozvat dalších 10 osob do hry.


Přiznávám, že jsem si dala trochu na čas s odpověďmi :-)........

1. Miluji celou svou RODINU, zvlášť naše 2 dcery BARUNKUJOHANKU a mého MANŽELA :-), bez nichž si svůj život nedovedu představit.


2. Miluji DĚTSKÝ SMÍCH- to je pro mě nejlepší lék na bolesti a strasti.


3. POHÁDKY- čtení pohádek našim princeznám mě naplňuje klidem a miluji ty zvědavé oči, které mi nakukují na stránky knihy a taky předříkávání a napovídání nedočkavých pusinek, když čtu pomaleji :-)), také se rády koukneme na klasické české pohádky a večerníčky, klidně i staršího data :-)) to se vracím do dětských let :-)

4. POMNĚNKY - asi je to dáno i tím, že jsem jako miminko dostala nádherné pomněnkové náušničky - rodinný šperk :-) -  a hrdě je teď nosí naše starší dcera Barunka, miluji tu barvu TYRKYSU  neodolám ani rostlinkám a to ve všech dostupných barvách - modré, růžové i bílé - je to nádherné drobounké kvítečko, které je pro mne srdeční záležitostí :-))5. miluji všechny kytičky, jejich pěstování a "ŠMUCHLENÍ NAŠEHO BYDLENÍ" - když mám květníky plné rozmanitých kytiček kolem domu, jsem nejšťastnější :-))

6. RUČNÍ PRÁCE - přivedla mě k nim moje MAMINKA - už jako dítě školou povinné jsem si s její pomocí pletla oblečky na panenky, za pomoci BABIČKY jsem zase šila první šaty na panenky, jsem jim oběma moc vděčná, že mi daly základy a lásku k pletení, šití, háčkování a vyšívání - to je pro mě nejlepší relax :-)

7. FOTOGRAFOVÁNÍ - dostala jsem k narozeninám "vysněného přítele" značky CANON, tak se už pár let "seznamujeme" :-)) zatím pomalu pronikám do tajů ......... a moc mě to baví :-)

8. miluji JÍZDU AUTEM - tedy hlavně když se držím volantu :-), jako spolujezdci, v horším případě na zadních sedácích je mi při delší trase nevolno :-), ale moc ráda řídím své vozítko :-) a za to vděčím mému trpělivému manželovi :-), ne, že bych neměla ráda rychlou jízdu :-), ale většinou vozím naše ratolesti, takže dodržuji předpisy a neriskuji!!!9. miluji ČOKOLÁDU -  k tomuto bodu není, co dodat :-)))

10. miluji JARO - všechno se probouzí po zimním spánku, vzduch nádherně voní a energie jiskří :-) obě naše holčičky jsou narozeny na jaře a proto mám tohle roční období nejraději.....
      miluji LÉTO - bezstarostné prázdniny, SLUNÍČKO, koupání, výlety, zmrzliny..........
      miluji PODZIM - jeho barevnost, dozrávání plodů, šípky, jeřabiny, sušené hortenzie........
      miluji ZIMU - zasněžená rána :-) , krásné obrázky, co umí vykouzlit mráz, lyžování, sněhuláky a hlavně VÁNOCE , když jsou holky ještě malé, užívám si té tajemné atmosféry, jako bych byla dítětem i já :-)

Prostě miluji ŽIVOT...............

 A posílám pozvánku dále:

Přeji hezké BABÍ LÉTO!!!! :-)

3 komentáře:

 1. Ahoj Barunko,
  moc děkuji za milé pozvání.
  Eli

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Baru, máš krásných 10. Pohádky ty taky miluju ale zatím není moc času, Terezku ještě moc nebaví je mrňous ♥♥ přeju ti krásný den Dita

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Barčo, na mém blogu jsem ti udělila ocenění tvého blogu snad tě potěší ! Krásný podzim ♥ Dita

  OdpovědětVymazat